| Minty a întrebat:

Cum ati fost in liceu(adica tocilari, smecherasi, cuminti, etc)? v-ati schimbat?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Smechera. Dar un tip de smecherie care nu da in nesimtire.Stiu exact unde imi e locul dar asta nu inseamna ca nu imi permit din cand in cand sa le mai scot cate un fir doi de par alb profilorlaughing

| monyk a răspuns:

Buna, inca sunt la liceu, dar asa nu sunt nici tocilara, hnici cu fite, imi vad de treaba mea, pot spune ca sunt cuminte dar nici chiar exagerathee hee. Ma inteleg bine cu colegii si nu am probleme cu nimeni, imi vad de treaba mea, incerc sa fiu politicoasa cu toata lumea, nu reusesc mereu, dar asa pot spune ca ma comport normal, fara nicio exagerare.

| elamit a răspuns:

Mi-am vazut de treaba mea, restul nu m-a interesat.

| maryus92 a răspuns:

Ehhh ce pot sa spun sunt putin cam smecher ma refere la faptul ca incerc sa fentez profesorii dar in general nu pot sa spun ca sunt cuminte doar cu bun simt big grin

| CrisutzuxD a răspuns:

Fata cuminte...laughing