| baby123 a întrebat:

mie mi se pare ca fetele cuminti vor langa ele un baiat mai smecheras iar fetele mai nebune vor un baiat mai timid langa ele. Dar voi baietii mai rai, mai smecherasi ce vreti langa voi? o fata cuminte sau una nebuna ca voi? big grin

1 răspuns:
| Kathleya a răspuns:

Nu cred ca baietii au un anumit tip de fete pe care le prefera. De ex daca iti place baiatul X nu trebuie sa te modelezi tu ca persoana pentru a fi pe placul lui. Nu poti sa stii ce fel de persoana prefera cineva, indiferent de personalitatea sa.