| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati inceput noul an scolar si ce note ati cam luat?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Am inceput bine, desi eram cam stresata laughing din'nainte sa inceapa scoala big grin
am luat un 10 la romana, un 10 la bio, un 10 la mate, un 10 la desen, la religie un 10 si un 9 la educatie tehnologica happy

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

9 la romana(meritam 10, dar am timp sa ii demonstrez cu cine are de-a facedevil )
8 la chimie.Am sfintit lucrarea aialaughing

| Silvia a răspuns:

Am început bine... Dar ar fi fost cu adevărat bine dacă nu ar fi început.
Am luat 3 de 10, la română, istorie şi civică şi un 6 la mate.

| Libelle a răspuns:

Am, inceput bine, cel putin asa mi s-a parut. apoi din ce in ce mai rau.
la matematica nu mai intelegeam nimic, nu am prins de la inceput ce-i cu geometria aia, nici nu ma puteam concentra.nici acum nu pot, mi-e asa de greucryingdar ce sa fac...ma chinui in continuare.
am luat o pereche de 4. unul la istorie si unul la geografie.asta ca sa-mi dovedeasca profu ca nu stiu. da nu mi i-a trecut in catalog, si m-am ambitionat si acum incerc sa invat lectiile.
doi de 10 la romana...acolo n-o sa am note mici niciodatatongue.

| Rukhsandra a răspuns:

Sa fiu sincera n-am nicio nota sigh
Dar am o saptamana de cosmar : vreo 10 teste + ascultari + de invata un rol pana martea viitoare

| JustMe a răspuns:

Nu chiar bine, am un 10, un 8 si un 6...
iar la testele initiale(doamne ajuta ca nu se treclaughing) nu cred ca vrei sa stiioh go on

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu sincer nu prea m-am bucurat de inceputul noului an scolar. Dar a inceput sa decurga mult mai bine.Am luat un 10 la istorie, civica, desen si un 9 la romana si matematicabig grin

| Psihiatra a răspuns:

3 de 10 la engleza, 1 10 la mate, 8 la romana straight face si 10 la isto tongue

| Psihiatra a răspuns:

Am luat si un 4 la sport laughing dar l`am facut 8 apoi 10 tongue

| anss23 a răspuns:

Asa si asa.happy