| andreea200092 a întrebat:

Hey! :* Succes tuturor in noul an scolar! Sa curga cu note mari!

6 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Si beutura! Sper sa va impiedicati toti pe scarile scolii si sa va raniti cu ceva in lab-ul de chimie.

| Crucified a răspuns:

Ştiam eu că trebuie să existe câte-o constipată entuziasmată în care să ureze succes la şcoală. Curgeau notele mari chiar dacă nu postai tu asta. Întrebarea unde e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio sansa cu atatia cretini.

| minda23 a răspuns:

Mersi, si tie la fel!

| andreea200092 explică (pentru minda23):

Multumesc frumos! happy

| AlleBmth a răspuns:

Http://www.opiniatimisoarei.ro/......16/09/2013 Daca incerci asta, o sa curga cu note mari! :))