| lory14 a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca suferiti de o boala grava (cancer sau alta) si ce ati face?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aş accepta moartea că doctorii nu cunosc meserie şi te găsesc în fază terminală.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Mi-as pune lucrurile in ordine, mi-as face bagajul si as pleca singura in lume.Nu as sta in vreun spital nici legata.Ma omoara mai repede albul ala de pe peretii decat boalaI don't want to see

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Aproape că m-aş bucura. Voi şti că totul este cronometrat de acum, aşa că aş trăi fiecare clipă la maxim. Până la urmă, toţi murim, contează doar ce faci în viaţă. happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Refuz sa imi imaginez. Oricum n-ar corespunde cu realitatea. As incerca sa ma resemnez probabil.

| Nita a răspuns:

As sta cu prietena mea tot timpul pana cand voi murii daca nu exista nici un tratament de care sa fiu sigur ca o sa mearga.

| publicname a răspuns:

Alelelee cate as faceee

| roberta_7421 a răspuns:

As incepe sa fac tot ce poate nu as avea curaj sa fac in mod normal.cred ca mi-as trai viata la maxim si nu cred ca m-as gandi ca mai am un pic si mor. le-as lasa tuturor celor dragi amintiri frumoase despre mine. tu ce ai face?