| anonim_4396 a întrebat:

Cum ați reacționa dacă copiii voștri ar spune ca idolul lor este Abi Talent, Gheboasă sau Andreea Bostanică

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Alte exemple, de copii destepti nu poti da?

suntserios
| suntserios a răspuns:

M as simți vinovat că le am dat așa o educație

| J0B0MAT a răspuns:

M-aș împușca.

| Hyperion7 a răspuns:

I as dezmoștenilaughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu intenționez sa am copii, dar, dacă as avea, aș fi dezamagita: am eșuat ca părinte lamentabil și am lăsat sa se viruseze creierul bietului copil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au și ei părțile lor bune

| Celdrept a răspuns:

Nu cred că o să am eu vreodată un copil.
I-aș dezmoșteni!

| EestiSodalane a răspuns:

Copiii mei n-ar zice niciodată asta pentru că m-aș ocupa de creșterea lor. Numai dacă ești un părinte nepăsător ajungi la surprize de astea neplăcute.

| FărăDumnezuNimicAsiFi a răspuns:

Doamne ferește.