| anonim_4396 a întrebat:

Cum aţi reacţiona voi dacă în ghiozdanul vostru găsiţi o ciocolată în formă de inimă cu un bileţel ataşat în care scrie că este de la un admirator/admiratoare secretă? I-am făcut această farsă unui coleg şi vreau să ştiu la ce să mă aştept.

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

De as fi la scoala probabil as fi cam suparat,mie nu imi ajunge o ciocolatica in forma de inimioara,i-as lasa un biletel sa imi aduca una mai mare blushing Acum lasand gluma deoparte,In timpul orelor mas pune in ultima banca, si mas holba atent la toti colegi, cea care a pus biletul, sau cel care a pus biletul, va cauta sa intre in contact vizual cu mine, si bingo jackpotbig grin

| Doub a răspuns:

Fericire=Ciocolata.blushing
Conteaza cum e el.thinking

| SkyPilot a răspuns:

Va incerca sa afle cine l-a pus. Daca te-a vazut cineva, s-ar putea sa afle happy

| AirănMeidăn a răspuns:

as incerca sa aflu de la cine e
si apoi RAPE TIME

| FemeiaPisică a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Să sperăm că nu o să se întâmple aşa ceva în cazul meu. Întreb aşa din curiozitate... Ai primit o ciocolată sau altceva de la un coleg fără să ştie la ce să se aştepte?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru FemeiaPisică):

am primit si trimis o scrisoare anonima de valentine's

| Croampa a răspuns:

Mi-as spune ca iar fac colegii misto de mine! laughing

| MaliciousDeath a răspuns:

Initial m-as gandi ca cineva a gresit ghiozdanul, dar m-as simti aiurea sa intreb "a pierdut cineva o ciocolata?" asa ca as manca-o.Pana la urma, daca ar fi ceva serios ar gasi alta cale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As striga tare in clasa:
"Asta care mi-a pus ciocolata in ghiozdan, data viitoare sa nu mai umblii fara permisiunea mea."

Răspuns utilizator avertizat
| Kyılε a răspuns:

Pentru prietena / prietenul meu raspund primul : happy
Decii, va incerca sa-i dezvaluie (in cazul de fata

| Kyılε a răspuns (pentru Kyılε):

Dc dracu nu se posteaza tot raspunsul

| Kyılε a răspuns (pentru Kyılε):

Si-acuma la fel
Nu pot sa scriu un raspuns intreg sad
Dc am ghinionu asta chiar acuma straight face crying