| Vyole a întrebat:

Imi place de cel mai nou si dragut coleg din clasa.Toate fetele sunt innebunite dupa el, inclusiv eu.Eu cred ca si el ma place dar vreaqu sa stiu sigur.Mai demult ma tot sacaia si o colega i-a zis ca vrea sa-si puna mana peste umarul meu, dar nu am crezut.Cu o zi inainte sa se mute cu mine in banca a intrebat pe un coleg:-Eu cu Anka si tu cu Iuly? (Iuli e prietena ea cea mai buna si e placuta de cel care a zis asta). Cand s-a mutat cu mine in banca o colega a zis:-Hhhmm...cu Anka!?! M-a rugat sa il ajut la un ex. si i-a facut cu ochiul unui prieten.Am primit un biletel de la un admirator secret si nu tiu daca e de la el. Voi ce parere aveti...ma place?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Probabil thinking
dar sunt sanse happydaca te place cel mai bine ar fi sal intrebi, mai ales ca sta cu tine in banca, acest lucru este mai usor.si daca nu ai curajul sa-l intrebi, atunci fa-o` pri intermediul messului` (sincer, mai romantic este sa-l intrebi in fata...dar mna oh go on )

funda? happy

2 răspunsuri:
| IonutBest a răspuns:

Eu cred ca te place

| kiss99 a răspuns:

Cred' cu siguranta ca te place:->:-> dar eu cred ca ar trebui sa i'o spui' fara frica' fiindca asa daca t place o sa creada ca tu nu il placi pe'el si o sa renunte crezand ca incearca sa te cucereasca degeaba' spune-i'o i'al de mana si face to'face spune-i'o ca il placky poate iasa ceva dragut din asta bafta funda?