| Theodoralol a întrebat:

Cum blurez o poza?
Dar vreau ca poza sa fie blurata patratele (va rog. fara sa downloadez)

exemplu: cum e pe pixlr.com prima casuta(pixlr editor). fluturele este blurat cu patratele big grin

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Cu PhotoScape poti blura. Editor-Tools-Mosaic

1 răspuns:
| gaby202000 a răspuns:

Pai cauti in google photo blur sau blur photo editor, cat mai multe taguri la ca te intereseaza si o sa gasesti ceva bun ca am folosit si eu da nu mai stiu exact ce link. Daca nu gasesti online incearca gimp, e cel mai complex editor de poze si daca il iei o sa il ai si pe viitor in caz ca iti mai trebuie.