| tigru18 a întrebat:

Cu ce program pot blura ceva pe desktop? Imi trebuie pentru un video...deci in video vreau sa blurez ceva si dupa sa fac screen recorder pe pc cu partea respectiva blurata

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In majoritatea programelor de editare video exista si efectul de blur.
Incarci inregistrarea in program, selectezi si reglezi efectul, iar la final salvezi videoul modificat.

| dannyel86 a răspuns:

Intai filmezi normal, apoi blurezi cu soft de editare video.

| 0k8 a răspuns:

O blurezi la editat