| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cum credeți că va ajunge România în 2050?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam la nivelul Poloniei de acum

| corbulalbrosu a răspuns:

Sper sa fie complet diferita si schimbata (in bine) fata de cea actuala.

| SG1995 a răspuns:

Va mai exista?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

O tara plina de analfabeti, tigani si de emigranti din orientul indepartat China, Arabia, Filipine, Vietnam, poate si cativa din Africa deci cu alte cuvinte un GHETOU. Iar Vasluilul ar fi in continuare taramul in care nu conteaza daca esti barbat, femeie, batran s-au copil VIOLUL e al tau imediat ce calci pe teritoriul actual al judetului Vaslui, iar Bucurestiul IADUL pentru Europa de Est, Domnul sa aiba mila de noi caci EL este bun are grija de noi.

| gogu220 a răspuns:

Depinde foarte mult de votul de azi.