| Me_5216 a întrebat:

Cum credeti ca va fi aceasta iarna?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Conform specialiștilor o iarnă blândă deși inițial se anunțase una destul de grea. Rămâne să vedem.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Cat mai geroasa. Iubesc gerul.Anul trecut ma trezeam la 5 si erau in jur de -27 de grade si eu stateam in pijama si ma uitam la stelelaughing

| Ana a răspuns:

O iarna blanda, asa am auzit

| Psihiatra a răspuns:

Sper sa ninga multbatting eyelashes. Sa putem face oameni de zapadabatting eyelashes. Si bere multa de craciun si revelion laughing

| KidoSmart a răspuns:

Super multa zapada si cadouri mai putine ca doar na... e crizalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iarna cu soare si piscina, la ce caldura e afara... happy, ei ma rog tot ce vreau e sa ninga mult si sa inchida scoala si ohhhh da sa nu uit... va ninge cu cadouri, ca cica astia cu politica dau din salarii inapoi big grin