| MihaelaStyles a întrebat:

Cum credeti ca va fi iarna asta?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Hei,Mihaela! cred ca va fi frig, ca intodeauna.si o sa fie desigur ninsoare, ger, polei siu altele.sincera sa fiu, mi-a fost dor de iarna!
o astept cu mare placere.la mine a inceput deja iarna.adica:bruma,ceata,vant,ploi,frig etc.

| MihaelaStyles explică (pentru NoNameJunior):

De unde esti? :S

| NoNameJunior a răspuns (pentru MihaelaStyles):

Secrettongue
pot sa spun ca stau in Romanialaughing

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RedGuy a răspuns:

Dupa cum multi au observat iarna nu mai este ceea ce era odata, usor datorita incalzirii globale iarna devine mai calda... unde sunt acele zapezi in care case sunt acoperite, unde sunt zapezile macar pana la genunchi si nu ma refer la munte...

| Dotdotggg a răspuns:

Destul de rece. s-ar putea si sa ploua

| andreistalker a răspuns:

Friguroasa