| monicuta a întrebat:

Cum dau ignore p mesenger?

Răspuns Câştigător
| Miruna1234 a răspuns:

Mai intai trebuie sa selectezi pers careia vrei sa ii dai igg.
Dai click dreapta si dai delete ( dar trebuie sa ii ti minte id-ul )
Apoi te duci sus la messenger dai click pe preferences si cauti in lista din stanga IGNORE LIST
Scrii acolo id`ul si dai delete.

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Buna, pai deschizi mess-ul, si vezi ca acolo sub este o bara de cautare: cauti acolo id-ul utilizatorului la care vrei sa dai ignore, apesi pe el si iti apare fereastra conversatei, este acolo sus in dreapta ''add '' sau ''ignore''. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy
Pa Pa!