| DonyHD a întrebat:

Cum dau mesaj privat cuiva pe facebook ca de cand cu designul asta nou numai inteleg nimic.

Răspuns Câştigător
| alexandra_4554 a răspuns:

Uita-te sus pe pagina de facebook, sus sunt trei casute prima esta unde primesti cererile de prietenie, a doua este cea cu mesajele private, pentru ca a treia este cea care iti arata mensajele pe care le ai primit

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Sub poza de coperta in dreapta jos langa ''Prieteni'' ai ->Mesaje. Este valabil la prietenii tai sau alti utilizatori care au Timeline activat.