| 123coco a întrebat:

Am virusi pe Samsung galaxy s3. nu imi mai merge deloc sonorul, nici cand sun pe cineva nu il aud, nici el nu ma aude. cand primesc mesaj nu mai am ton de apel nici cand ma suna cineva. ce sa fac sa imi mearga telefonul normal, ca inainte?

2 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

O resetare are dreptate sau iti poti instala un anti-virus si iti sterge toti trojani

| Servicetel a răspuns:

Salut, incearca prima data o resetare de fabrica din meniu, ATENTIE se sterg datele din telefon.