| 247 a întrebat:

Cum de mi-a aratat pe whatsapp ca e conectata o anumita persoana daca eu am selectat sa nu apara ultimul act? Mi-a aratat cam doua secunde, dupa disparut... Asta ar insemna ca acea persoana era intrata in conversatia cu mine si eu la fel? laughing)))

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.deci, când alegi să nu apară ultimul act, nu apare ultimul act, adică ''ultimul act azi la 5:40 pm'', dar atunci când intră îți apare conectat, asta se întâmplă și la tine și la acea persoană.
dacă ți-a arătat 2 sec, propabil persoana aceea a intrat și a ieșit imediat de pe wapp, apoi nimic, a rămas doar numele.