| Narcisa_Danciu_1999 a întrebat:

ce se intampla daca blochez o anumita persoana pe facebook? si inca ceva...conversatia dintre mine si aceea persoana se sterge sau ramane?

Răspuns Câştigător
| RedCookyeeee a răspuns:

Daca blochezi o persoana nu vei mai putea gasi contul ei, nici tu dar nici respectivul. Conversatia insa ramane

1 răspuns:
| AndyLavy a răspuns:

Daca o blochezi persoana respectiva nu te poate contacta sau sa.ti viziteze profilul.in legatura cu mesajele...nu stiu daca se sterg.dar le poti sterge tu.