| SilentRain a întrebat:

Cum definești tu iubirea?
Cum te tratează o persoana care te place /iubește?
Zeion cască ochii, zapacito big grin

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Habar n-am. Nu am trait-o pana acum, si nici nu cred ca o voi face. Planurile mele in viata sunt altele.

67 răspunsuri:
| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Pai dacă nu explici cum trebuie...
Ia ca ți-o răspuns și iubi.

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Nu-i iubi, tu nu știi să citești
Ai văzut ce-o scris?!
Sunt doar un sac de box

| SilentRain explică (pentru RAY):

Cine e IPOCRIT acum? Haaaa? Cine? Cine-i târfă mincinoasa, ahaaa?!
Îți aceep scuzele pentru jignirile inutile și fale in decurs la 4 anii -_-
Inmaturule

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ti am răspuns erau pentru fostele iubite, eu vedeam pe toate in tine, ajungi sa faci generalizări, asa ca faci asocieri eronate, asta nu e o scuza

| SilentRain explică (pentru RAY):

Mda,nu ar trebui să mă iau și eu de tine pentru toate eșecurile mele din trecut, ahm că asta are al naibii mult sens
Sa mă iau de unul pentru că alții sau fost nesimțiți cu mine

Ipocrit tot ești pentru că ai afirmat altceva, când gândeai cu tot altceva
Abia acum ai venit cu realitatea pe care ți-am bagat-o in ochii de fiecare data big grin
Normal de ce să îți ceri scuze doar tu ești "ăla corect "

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Eh,încă.
Lasă că va împăcati voi, ajungeți sa discutati mai mult, va cunoașteți, va întâlnit-o, faceți nuntahee hee

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Nu mă mai tachina, vrăjitoareo sad
Offff ești grea de cap

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Cu toti suntem ipocriti

| SilentRain explică (pentru RAY):

Mai mult sau mai puțin majoritatea avem o doză de ipocrizie
Tu ești fenomenal, scos din filme, venit din altă galaxie la capitolul asta
Îți aceep scuzele

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Oameni te fac sa fii un monstru, nimeni nu se naste un monstru, nici hitler nu s-a nascut rau, era si vegan, oameni rai

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Vrăjitoare ești tu și sor-ta. tongue

| SilentRain explică (pentru RAY):

Și totuși ai pus o pisică in frigider laughing)

Văd că ai sari pe lângă ce am zis eu (tipic ție )
Unii oamenii te pot face sa fii mai rece închis în tine, dar nu e o regulă generală
Pana la urmă la tine sta decizia de-a face și tu la randul tau

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Uite că nu mă enervez, uite ce calma sunt
:p

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu,cum naiba sa pui o pisica in frigider unde e mancarea, am pus-o in congelator pret de 10 secunde, mie imi place cand ma uraste lumea, atunci simt sinceritatea si se dracu si ultima empatie a mea, important este rezultatul

| SilentRain explică (pentru RAY):

Maaaaaaaa cum maaaaaa cum sa pui pisica in congelator laughing)
Doamne ia-ma acum, mor rolling on the floor)

De ce ai făcut una ca asta... sadicule

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

La exterior, da' la interior...

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Nop

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Eeee

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt sadic,sunt noul hitler, cum mergeam azi pe malul begaului ma gandeam la acei pesti,cum se simt ei cand au carligul ala in gura,la fel pot spune si eu despre soareci, sunt mamifere inteligente iar voi le onorați, de muste,tantari,gandaci,si alea ce vor hrana,eu iarna le dateam macarele, azi am cumparat niste cornuri cu mere pentru porumbei, car despre pisica nu are absolut nimic, a venit azi sa consume carne, ii place dulciurile nu e bine, lasa mult par, e obeza., e alba.

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu cred că se compara un gândac de bucatarie cu o pisică, pești sunt hrană atât timp cât nu ucizi /torturez de plăcere cii de nevoie este moral
Nu onorez șobolanii, sunt dăunătorii, sunt animale nu au scopurii, sentimente sau consitinița umană
Și totuși puteai evita acel "experiment " inutil
Și omul este un animal dar cu conștiința de sine și de cel înconjoară, de aceea cred că moral ar fi sa evitam rănirea inutilă al animalelor care ne sunt oare cum inferioare
Eu m-am simțit vinovat 2 zile la rând când am călcat pisica pe picior din greșeală laughing) nu pot da înțeleg de ce ce-i in mintea unora când fac rau in mod involuntar
Dată viitoare bag-o in mașina de spălat sa vedem daca stie sa înoate laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Una e sa maltatrezi si sa iti placere, alta e sa testezi memoria acelui animale

| SilentRain explică (pentru RAY):

Puteai și în altfel, bănuiesc că există suficient material de genul pe net
Era suficient și o simpla întrebare pe TPU, că tot se găsea unul să îți zică din experienta propie, chiar nu era cazul sa o bagi in frigider
Cum de ți-o trăznit mintea așa năzbâtie laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Eu vreau sa testez nu sa cred, apropo e langa mine, te saluta.

| SilentRain explică (pentru RAY):

Săraca mâță daca ar știi că sta langa trădător broken heart
Nu mai face asta, chiar nu își are sensul
Cum am mai zis
https://youtu.be/gMiOp5uvdlo
https://youtu.be/Fq1LdD4MJnk

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Https://vm.tiktok.com/ZMdyY7NBE/ uite o, imi pare rau, mai ales ca eu le iubesc, mereu ma opresc cand le vad

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Aia o fac din placere sau la nervi, eu niciodata nu am bătut un animal, nici cand m-a zgariat pentru ca nu e constienta, daca o chinuiam fugea de mine nu statea.in brate, daca eram si eu in congelator cu ea, ea nu pleca din el., nu-mi place sa creez suferinta, repet a fost un mic test.

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Apropo i-am facut un gratar din carne de iepure

| SilentRain explică (pentru RAY):

Și totuși ai lăsat o curiozitate "inutilă " sa îți trădez animalul preferat *not good at all*
Nu le-am suportat și nici nu le voii suporta vreo dată pisicile dar nu ași fi capabila sa o bag in congelator de dragul curiozități cel mult ași cauta să mă informez altfel
Pisica nu are rațiune, nu fuge de tine *încă * pentru că nu i-ai făcut un rau direct
Din nou omul este mai animal de cat animale

| SilentRain explică (pentru RAY):

Mentalitatea romanesca, eu te omor, eu te înviirolling on the floor și totuși nu știm ce se întâmplă dacă o băgăm în masina de spălat
Cel mai bine dă-i pace să își trăiască scurta viața în mod natural

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ba da recunoaște omul rau, daca ii faceam rau fugea, repet ele retin orice pericol si invata repede