| SilentRain a întrebat:

Cum definești tu iubirea?
Cum te tratează o persoana care te place /iubește?
Zeion cască ochii, zapacito big grin

Răspuns Câştigător
| CIaudiu a răspuns:

Habar n-am. Nu am trait-o pana acum, si nici nu cred ca o voi face. Planurile mele in viata sunt altele.

67 răspunsuri:
| SilentRain explică (pentru RAY):

Pentru că este un animal, și chiar daca o bați vine la tine... trebuie sa ii lași o traumă seriosa sa fugă de tine

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu,daca o bati va retine mereu pericolul, asta a si fost scopul testului

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nup
Bunica mea bate mațe și ele tot stau in preajma ei, tot vin când sunt chemate
Doar dacă le fac sufere foarte tare pe timp îndelungat prind frică

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Doar albinele nu le suport si mi frica de ele, pisica nu iti face nici un rau, repet eu nu i-am facut nimic

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu mai fa experimente pe animale
Știm deja de relația ta cu albinele, daca ar trăge și femeile la tine cum trag albinele
N-ai mai avea timp nici să respirii

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Numai fac asa ceva

| Rihanna20B a răspuns:

Persoana care te iubește cu adevărat îți scrie, te suna, e preocupata de starea ta și vrea să vă vedeți.