| Sjajajajdu a întrebat:

Cum dezactivez casuta vocala si linia ocupata la digi?
Ca vorbesc cu cineva la telefon, o alta persoana nu poate sa ma sune ca îi intra linia ocupata.
Cum dezactivez?

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Nu poți sa dezactivezi linia ocupata. Când vorbești cu cineva ce vrei sa faci? Sa vorbești cu 3 persoane diferite la telefon în același timp? Vorbește cu cineva și când termini îl suni pe celalalt. Orice număr are căsuța vocală, ca atunci când ii întra linia ocupata sa lase un mesaj. Îți poți șterge mesajele vocale și ai rezolvat-o.

| Sjajajajdu explică (pentru Michaeel):

Nici macar nu stiu daca m-a sunat cineva deoarece eu vorbeam cu alta persoana
Pot sa vorbesc cu o persoana si sa primesc un apel urget de care eu sa nu stiu