| anonim_4396 a întrebat:

Cum dreacu poti pleca de pe un site plin de copii nesupravegheati? Am cerut stergerea contului dar mi s-a spus ca nu se poate si ca intrebarile si raspunsurile vor ramine sub anonimat.Cum sa-mi las aici imbecilitatile chiar si sub anonimat? Eu vreau o plecare cu totul. Se va putea?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te cred mai harciogas, tu nu esti obligat sa ramai aici uite te ajut eu sa iti stergi contul doar trimite-mi un mesaj privat cu confirmarea da, have a nice day.

| Flav a răspuns:

Harcioage, iar ma pui la investigatii? Oricum revii.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Another one bites the dust...

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

O, ramai...ramai la mine

| Hombre a răspuns:

Bai animalule ramolit, nici padurea nu te mai primeste, doar groapa, stai aici eu cu cine raman.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerc sa mai raman dar cu intrari limitate.