| Ana213 a întrebat:

Cum e mai bine sa iti crezi un depozit bancar in lei sau in euro?
ma refer la o suma de 2000 de euro

Răspuns Câştigător
| snowflake a răspuns:

Sincer apeleaza la CEC BANK, este singurul "sigur" in zilele asteawinking, iar dobanzile sunt cele mai bune.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depozitul în lei este cel mai sigur, în valută dobânda este mică.
Pa, pa.

| Malvina24 a răspuns:

La Raiffeisen Bank e dobanda buna.

| snowflake a răspuns:

Lei cu siguranta, dobanzile la valuta sunt mult mai mici decat in lei

| Ana213 explică:

Si cam la ce banci ar fi mai mare dobanda?

| Ana213 explică:

Snowflake la CEC BANK dobanda e de 7, 25% pe 6 luni iar la Alpha Bank e de 10. 75 % pe 6 luni, conteaza sigur si siguranta, o sa vad ce o sa fac, mersi oricum