| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum e mai sanatos sa umblii in timpul Verii afara? Descult sau incaltat?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde pe ce umbli. Pe nisipul sau asfaltul încins desculţ n-o să prea umbli.

| darrio2007 a răspuns:

Incaltat, daca iesi in oras, ca te frige asfaltul iar descult prin iarba daca esti la tara.Prin iarba.

| whatevernvm a răspuns:

Te rugam sa mergi descult!

| Drimmero a răspuns:

Pe asfalt sau pe nisip nu ti-as sugera s-o faci, am practicat si eu aceasta gafa si mi-am spus ca n-o mai fac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă umbli desculț riști să dai în toate cuiele și cioburile de pe jos.
Dacă ți-e prea cald cu papuci, există sandale.

Răspuns utilizator avertizat
| CharlieXCX a răspuns:

Salut Vara e foarte sanatos sa umbli descult pe iarba sau pe nisip. Iar in oras niste sandale sau papuci de piele comozi pe placul tau ar fi foarte buni.

Sper ca te am ajutat. Pupici♥♥♥