| KKarl a întrebat:

Vreau cât mai multe răspunsuri la întrebarea: Desculț sau încălțat?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde. Eu cand eram mai mica umblam desculta (la tara), dar dupa ce m-am taiat in ceva sticla (destul de urat, si acum am cicatrici) nu ma mai desparteam de pantofi. Dar daca nu te deranjeaza poti umbla si descult. Am un prieten care e un fel de hippy (mai non-conformist) si umbla tot timpul descult (mai putin iarna cand poarta un fel de opinci din piele cu niste sosete din acelea groase de lana), are barba, parul mai lung (aproapre ca si al meu), iar unii oameni se uita ciudat la el, dar pe el nu il deranjeaza. Deci, atata timp cat nu te afecteaza parerile altora poti opta pentru ceea ce doresti tu. Eu nu am nimic daca umblii descult. E decizia ta.

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Descult in casa, incaltat afara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incaltata oriunde, aveam obiceiul sa umblu descaltata prin casa dar de un an m-am lepadat. happy