| tonyc7 a întrebat:

Cum e posibil sa se mediatizeze atat de mult divortul dintre Prodan si Reghekamf tocmai in nenorocita asta de perioada, cand oamenii se imbolnavesc si mor pe capete de Covid?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Si ei doi sunt victimele saraciei din Romania.
Trebuie sa fie consolate.

| Violleta2022 a răspuns:

Romanilor le place barfa, scanadalul si tiganeala, asa ca, se mediatizeaza ceea ce face bani foarte multi!

| Lukasssz a răspuns:

Televiziunea din Romania e de cacao.

| tonyc7 explică (pentru Lukasssz):

Macar daca ar fi doar tv-ul... Dar sunt si site-urile, toata presa, tot Facebook-ul, tot ce deschizi numai despre divortul Prodan-Reghekamf si mortii de Covid auzi! crying(

| Furnicuta000 a răspuns:

Cine mediatizeaza? Maruta oricum nu vorbeste despre covid la el in emisiune, ziarele orocum nu scriu numai despre covid, la tv oricum se dau stiri si despre alte subiecte in afara de covid. Ar fi culmea daca s-ar da stiri numai despre covid, oamenii stiu situatia din spitale, subiectul e epuizat, mai mult nu au ce face decat sa dea aceleasi tipuri de stiri cu vaccin, teste, ati, restrictii etc.
Si Prodanca e stirea momentului, nu te gandi ca o sa mai auzi de ea dupa o luna. Iar subiectul face audienta, si eu am stat o ora sa o ascult la Maruta si am fost socata, mi-a parut rau pentru ea pentru ca era un cuplu foarte cunoscut si solid, iar Reghe a dat cu piciorul la familie, cariera, avere etc pentru o tanara pe care abia a cunoscut-o.
Daca pe tine nu te intereseaza subiectul nu inseamna ca nici pe altii nu ii intereseaza

| BuLaNNNeL a răspuns:

Inca va mai uitați la tv?

| outsidethebox a răspuns:

Pai nu ai auzit, "casa arde si baba se piaptana", e stire pentru babele care se piaptana, ca sa nu innebuneasca de tot de la materialele COVID 24x7x365, ci numai cat sa le/ne declanseze o psihoza in masa!

| LeCaras a răspuns:

Becali trebuia sa taie salariile

| contnou89 a răspuns:

Problema lor era de mai veche.Cum nici nu își mai vorbesc asa mult(chiar Anamaria a zis astăzi fiind invitata la Măruță) se tot vorbea despre problemele lor deci era clar ca se va intenta un divorț.Ca s-a nimerit fix acum asta e presa noastrălaughing) vedetele au prioritate