| Euu53y64 a întrebat:

Cum e sa te droghezi si sa mori de supradoza? Oare mai simti ceva?

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Depinde ce droguri alegi, dar cred ca asfixierea e cauza mortii de obicei, un fel de spanzurare. thinking Mai poate fi atacul de cord, care am inteles ca e o durere puternica in piept urmata de asfixiere. Nu se moare prea usor. devil

| Hakuouki a răspuns:

Mori fara sa iti dai seama. Dar macar nu simti nimic, deci nu e amuzant.

| frostxtq a răspuns:

E o moarte la fel ca oricare alta, dupa ce te-ai dus nu mai simti si nu mai stii nimic.

| TheRealDaniel a răspuns:

Depinde cu ce fel de drog, dar majoritatea induc euforia si starea de bine, ras si nu prea simti durerea deci mori fara sa stii. rau cu drogurile astea.

Răspuns utilizator avertizat