| Maree1 a întrebat:

Cum e viata în căminele studențești? Exista program ceva? Ce sfaturi aveți?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program de ce anume? Din punctul meu de vedere a fost un infern și nu as recomanda căminul decât celor care chiar vor orice dar nu viață în cămine. Dacă îți place haosul, mizeria inimaginabila, gălăgia interminabila atunci poate e de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batai, droguri.

| alex495 a răspuns:

Dupa cum a spus vanator de fantome cam asa sta treaba in Ro. Cel putin asa e in cele de stat, sunt si camine private unde e mai luxos decat la mine acasa ( dai si 6 mil pe luna). Acum la stat depinde si ce colegi ai. De preferat sa nu fie din zona moinesti, comanesti ca acolo sunt numai betivi. In rest n ai treaba. Program de intrare sau ce program ca nu inteleg? N ai program, te culci cand vrei, vi in camera in vrei etc