| andreea_5293 a întrebat:

Cum e vremea la voi?

18 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Ninge ca in povesti, de aseara ninge cu mici pauze... tocmai m-am intors de la sanius.a fost reconfortant!

| T7uk a răspuns:

La mine ploua de rupe...

| Demise a răspuns:

Foarte frumoasă. Mai devreme ningea, acum fulguie. Iaşi.

| Mangustă a răspuns:

Ninge de rupe de noapte trecuta, pana in momentul de fata zapada a ajuns la jumatatea gardului, iar gardul era cocotat pe o temelie destul de inalta. (ieeei, nu mai vin profii la ore)

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Buna, e primavara aici, nici urma de ninsoare si sunt la munte.

| eliaclodia a răspuns:

Isi vede de treburile ei ca de obicei. Adica e foarte concentrata si serioasa. A mai facut ea si glume, dar nici nu mai stiu cand a fost ultima data. E foarte posibil sa vina ploi maricele peste ninsori. Depinde. Viitorul ei depinde de ea insasi, stii cum e ea, capricioasa, ba vrea, ba se razgandeste, ba le simte, ba le preschimba, ba...In unele zone cu zapada poate conduce un curent cald care topeste suprafata si apoi cu viteza uimitoare sa conduca un curent rece rece si sa vezi cum taie suprafata. Uneori isi depaseste limitele in cautarea taisului perfect. apoi isi trece miscari atmosferice peste tais si il simte si din interior si din exterior si se scufunda mai mult in visul existentei sale, o absoarbe total.Noroc ca are nu stiu ce, un fel de distribuire a visului si nu face taise peste tot.

| ALEXANDRA a răspuns:

Ca la polul nord [ Hunedoara ]

| MaxiValau a răspuns:

Putin mai multa ploaie sad ( Bucuresti )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ploua!

| Flaviucu a răspuns:

Prima ninsoare din anul acesta.(Satu Mare)

| AnimatedSignature a răspuns:

Ploua. [ Bucuresti ]

| Never4ever a răspuns:

Frig si ploua.

| andreiboss31 a răspuns:

E foarte multa ploaie.

| Hikarie a răspuns:

Momentan nu mai ninge, insa e destul de rece. (Targu Mures)

| lusinda99 a răspuns:

Ploua.crying

| MADLENAcandy a răspuns:

Rece,posomorit, 0 grade, e oribil

| Sok a răspuns:

Ploua

Întrebări similare