| doinitza a întrebat:

Cum este barbatul ideal dupa parerea voastra?(fetele raspund) Cum va inchipuiti femeia ideala?(baietii raspund)

Răspuns Câştigător
| lili_1880 a răspuns:

Amuzant, politicos, cu bun simt, sa'l duca putin si capul. nu stiu. nu exista un prototip. fiecare fata isi are idealul ei.
si mi'e destul de greu sa insir o lista de calitati. n'ar avea sens. cred ca cel mai important e sa fim pe aceeasi lungime de unda si sa ma iubeasca. si atat. big grin

8 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Barbatul ideal este barbatul pe care il iubesti happy

| SweetCandy a răspuns:

Gabry...sa stii ca ai dreptate...

http://www.ask.com/......http?/bar

=))

| Gabry a răspuns:

Barbatul ideal ar fi ca in reclama aia cu Maguralaughing

| dulcika a răspuns:

Poi barbatul ideal...ar fi cam asa:frumos, inalt, inteligent, cuminte, cu bani(ca nu strica), cu simtul umor, comunicativ...de treaba...si cam atathappy

| lili_1880 a răspuns:

Dap. a fost buna asta laughing
Ideal ar fi sa ma iubeasca day dreaming...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt, cochet, curat, inteligent, spiritual, plin de umor, gata cu glumele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten cu ochii caprui
Inalt 1 75 - 1 85
Sincer, glumetz, d€ gasca

| totul-online.tk a răspuns:

Femea mea sa fie blonda cu ochi albastri chic