| anonim_4396 a întrebat:

Există femeia ideală?
Dar bărbatul ideal?
Dar copilul ideal?
Dar animalul ideal?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prototip gen terminator cu aspect la comanda fara discutii. Nu am nevoie de copil pentru ca nu imi plac & vreau sa o duc bine in viata. Animal tot asa o pisica robot dar arata ca una obisnuita nu face nevoile personale nu mananca si nu lasa par in casa.

| RAY a răspuns:

Nimic nu este ideal, daca cauți perfecțiunea uitate la tine, tu ești cum ai vrea sa fii?

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca exista!

| gabicoo a răspuns:

Ultima categorie le însumează pe primele trei enumerate de tine!

| Emma30555 a răspuns:

Exista doar animalul ideal

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| xerxes1 a răspuns:

Tu esti raspunsul la toate intrebarile tale.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Da,există.Fiecare are propriul ideal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idealul e relativ.
Ceea ce e ideal pentru tine nu e si pentru mine sau si pentru altii.

| Goddessss a răspuns:

Bărbatul ideal pentru mine dpdv fizic ar fi înalt, blonduț si cu ochi albastri.
ca si caracter - trebuie sa aibă o mie de calități (cele pe care trebuie sa le aibă o fata de astfel) sa fie educat curat, sa vb frumos, sa nu injure întruna, sa n aibă vicii sau sa fie cu moderație, sa fie respectuos, nu ft gelos, blând dar nici ff lipicios.
sa fie echilibrat

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Tu oferi? Doar sex nu?

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Nu, cine zice asta sau cum ai dedus?
hm?

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Bărbatul ideal pentru mine dpdv fizic ar fi înalt, blonduț si cu ochi albastri.
ca si caracter - trebuie sa aibă o mie de calități (cele pe care trebuie sa le aibă o fata de astfel) sa fie educat curat, sa vb frumos, sa nu injure întruna, sa n aibă vicii sau sa fie cu moderație, sa fie respectuos, nu ft gelos, blând dar nici ff lipicios.
sa fie echilibrat

e greu cu voi, iar voi oferiti doar vaginul vostru atat si tradare, minciuni, teatru

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Ce ai omule?
am zis ce mi place si ce ma atrage mai mult.
1 la mână nu am zis nimic de bani, de căcaturi de astea, efectiv mi am zis părerea
2 ce am zis rău? trebuia sa zic ca mi plac bombardierii, fițosii, aroganții si aia cu ceafa lata?
3 un băiat cu siguranță ar zice si ce am zis eu, sa fie o fata frumoasa, echilibrata, cuminte. unde e problema?
4 dacă tu crezi asa inseamna ca ai dat doar de femei nașpa care te o făcut si pe tine asa, sa ai o asemenea părere.
5 de unde știi tu ce fac eu cu viata mea sexuala?
6 si dacă mi as oferi vaginul ar fi fix problema mea, nu înțeleg ce te dernjeaza.
pe bune

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

6 si dacă mi as oferi vaginul ar fi fix problema mea, nu înțeleg ce te dernjeaza.
pe bune

macar esti sincera

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Din tot ce am. zis fix partea aia ai luat o.
zi ce te deranjează la răspunsul meu.nu dau deloc cu hate, doar te întreb
dacă ziceam ca mi plac aia răi ziceai ca asa sunt fetele si după ca se plâng ca pățesc nu stiu ce, dacă zic ca vreau un băiat liniștit iară nu i bine.
gura lumii mereu vorbește căcaturi

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Plus ca nici nu ma cunoști

| RAY a răspuns (pentru Goddessss):

Ai dreptate, ce ma mir doar vorbim de România

| Goddessss a răspuns (pentru RAY):

Se poate schimba asta logic

| Green66 a răspuns (pentru RAY):

Știi care e diferența dintre tine și trupa vocal-instrumentală Paraziții?
Ei vorbesc despre o anumită categorie de femei in timp ce pentru tine "toate-s la fel". laughing)

| RAY a răspuns (pentru Green66):

Piesa aia tot ei au scos-o

| FOG92 a răspuns:

1 -
2 -
3 -
4 -
sper ca te-am ajutat laughing)

| Cretinul112 a răspuns:

Da. Tu esti.

| AdrienWH a răspuns:

Salut! Idealul este relativ. E aceeasi chestie ca "frumusetea e in ochii privitorului". Daca tu consideri pe cineva ideal, iar ceilalti te contrazic, n-au de cat, fiindca cel mai important este ca este ideal pentru tine.

| DementuTDi a răspuns:

Toata lumea care asculta regele nicolae guta este peste ideal aia is regi

| user0328 a răspuns:

Ideal e ceea ce ajunge la standardele dorite de tine. Pentru tine poate fi ideal, pentru mine nu, e relativă treaba, dar, dacă n-ai standarde exagerate, da există, totul depinde de ce vrei tu.