| MsGringer a întrebat:

Cum este lumea vazuta prin ochii tai?thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Văd o lume nebună, plină de interese şi lipsită de orice integritate. Pe zi ce trece se desacralizează, se afundă în propriul ego. E o luptă între bine şi rău, pe viaţă şi pe moarte, unde toţi se mănâncă între ei pentru putere. Totul se năruie sub privirile noastre, iar noi nu facem nimic în privinţa asta. Unde e iubirea între oameni de altă dată?!

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu vad lumea frumoasa! Depinde si de noi in ce mediu activam, cu cine ne asociem.Cat timp esti sanatos ...totul este OK!

| Roxy a răspuns:

Pai cum sa o vadbig grin
colorlaughing)
glumescbig grin
Cam plinda de sexualitate si pitipoance dar nu le bag in seaman deci lumea mea e amuzanta, nebuna si foarte colorata:X

| Cretaker a răspuns:

Lumea vazuta prin ochii mei in acest moment...paaaai Rebecca, am facut o poza acum sa vezi lol:

http://i38.tinypic.com/2j79n6.jpg

| Adelina04 a răspuns:

In niciun caz nu e roz. O combinatie intre alb si albastru tare day dreaming
Ceva care ma depaseste si nu o pot descrie in cuvinte. Oricum o vad cumva fara politicalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O lume frumoasa, plina de sperante si vise. Dar pe care o strica oamenii.