lolita
| lolita a întrebat:

Cum este posibil sa sun la nr 250.731.016 si sa-mi zica ca abonatul Vodafone nu poate fi contactat?

5 răspunsuri:
lolita
| lolita explică:

Nr este de la starea civila rm valcea

| EUSIATIT a răspuns:

Poate este un telef in reteaua vodafone dar este telef fix stii ca au oferte de telef fixe daca iei un abonament Vodafone de mobil [aveau oferte] nu stiu acum

| cheloo74 a răspuns:

Atunci cand robotul spune ca abonatul ''xxxxxxxxxx'' nu poate fi contactat inseamna ca telefonul e inchis sau nu are semnal. Daca nr nu ar fi valabil ar zice ca ''nr format nu este alocat''.

| daniela_1443 a răspuns:

Poate prefixul nu este corect, mi se pare ca acest nr.nu este din reteaua Vodafone.

| stef3530 a răspuns:

Daca e o inteprindere, firma cu centrala telefonica se poate