| logatcamembru a întrebat:

H e yy:X TOATA lumea vorbeste despre scandalul dintre Profesorul de religie si eleva minora"violatalaughing a fos la tv pe toate canalele si la toate emisiuniilelaughing voi ce parere aveti? cine credeti ca minte? si cine spune adevarul?" Ati trecut si voi prin asa ceva vreodata? cu un profesor-profesoara?laughing parerea voastrahappy

1 răspuns:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Acum stii..Nu pot sa spun exact cine minte si cine spune adevarul. Pentru ca nu am fost acolo ca sa vad daca a violat-o sau nu. Cert e ca eu sunt mai mult ca sigura ca eleva minte. Pana la urma sa fim seriosi..Chiar crezi ca un profesor de religie ar face asta? Probabil acea fata care l-a acuzat ca a violat-o, pentru putina publicitate si cateva aparitii la televizor si-ar fi vandut si mama laughing
Acum e strict parerea mea. Nu iti pot da un raspuns concret la ceea ce s-a intamplat.