| Savin_Ana-Maria_1988 a întrebat:

Cum este sa da-ti examenul, sau evaluarea nationala..sunt curioasa nu mai am mult pana ce dau si eu....Cum sunt subiectele?

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nasol.L-am dat anul trecut.Subiectele sunt diferite in fiecare an thinking O sa va dea profesori modele de subiecte pe care sa le faceti acasa inainte de examene.Si daca o sa iei note mici tot o sa treci doar ca o media ta la admitere nu o sa fie asa mare.O sa vezi tuhee hee

| Savin_Ana-Maria_1988 explică (pentru Sოﺁℓε):

Daca ne da modele de subiecte, macar o sa stii ce am de invatat...cred ca mi se pare usor..insa multi ma contrazic cand zic asta...

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru Savin_Ana-Maria_1988):

Sunt multe modele.La matematica stiu ca sunt peste 50 nu ai cum sa le inveti toate.Da lasa ca va descurcati voihee hee