| Princess24 a întrebat:

Cum este sa fii adult?

2 răspunsuri:
| Anonimanonimus677 a răspuns:

Habar n-am laughingam doar 12 ani si 7 lunihappydar nu astept cu nerabdare sa devin adult deoarece atunci voi avea multe responsabilitati si trebuie sa merg la serviciu si sa-mi fac multe griji pentru ziua de maine...pe cand acum sigurul lucru de care trebuie sa am grija este scoala in rest imi pot asigura parintiibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte greu mai ales cand ai familie, copii. Insa ai si satisfactii, daca stii sa le obtii. Bucura-te cat poti de adolescenta, traieste la maxim, fi responsabil si o sa ai de castigat ca adult.