| Clorox a întrebat:

Cum evitati mahmureala? Dau funda daca functioneaza!

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Mahmureala se evita band o cana de zeama de varza murata! Apoi dupa micul dejun, poti sa bei o ceasca de cafea tare fara zahar!

22 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Simplu...nu bei!

| Clorox explică (pentru Drimmero):

Prea tarziu laughing

| FloareaSoarelui96 a răspuns (pentru Clorox):

Atunci ține cont de el pentru data viitoare laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Spirtier de mic, un pahar-doua-trei de vin merge,, cat sa nu te faci sorcova.

| Clorox explică (pentru Drimmero):

Am baut 7 cupe aseara, acum n-am nimic, ma simt foarte bine! Nici nu sunt mahmur laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Nu stiu ce va place voua mahmureala aia si betia,, mai beau si eu, dar as intra in pamant de rusine daca m-as imbata si as face ca urat in preajma multora.

| Clorox explică (pentru Drimmero):

Aici gresesti, eu nu beau cand cineva este cu mine, aseara am stat singur pana la 3:30 si am baut pana la ora aia, am ascultat muzica si am vorbim cu AnimeLover pe messenger... Plus ca eu nu fac scandal sau chestii de genul cand beau, sunt foarte calm!

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Sunt mai multe tipuri de oameni care isi savureaza bautura, sunt tipul oamenilor care se imbata si se fac remarcati din prima si tipul omului care bea in taina(tu)

| untu a răspuns (pentru Clorox):

Sa ai grija de tine si nu exagera cu bauturile care contin alcool! Fii atent la ficat, sa nu faci praf de la alcool!

| Clorox explică (pentru untu):

Nu beau des, beau foarte rar! O sa am, multumesc!

| untu a răspuns (pentru Clorox):

Atunci,e bine si nu-i nici o problema daca ai grija de sanatatea ta! Bafta!

| Mădă0611 a răspuns:

Mahmureala e doar deshidratarea creierului cauzata de pros... aaaa alcool, deci bea apa, multa apa.

| Mayhem666 a răspuns:

Aha, deci asta s-a intamplat aseara de m-ai lasat cu ochii in soare si nu mi-ai mai raspuns pe Facebook. laughing Ti-am zis sa lasi vin-ul ala in bucatarie, dar tu esti incapatanat ca de obicei. laughing Ai vazut ca eu m-am abtinut de la cola laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LostInPark a răspuns:

Daca esti mahmur, mai bei o bere ca sa-ti treaca sau bea apa plata. Zeama de muraturi nu e buna, contine prea multa sare iar corpul deshidratat are tendinta sa-si faca rezerve.Bere sau apa pura!
Sau straight face nu te opri la o bere si amana mahmureala inlocuind-o cu betia.

| Clorox explică (pentru LostInPark):

Imi place ultima parte laughing

| R0byZ00r a răspuns:

Simplu, iesi la aer rece afara si plimbate si bea si o cafea tare si poti dormii

| R0byZ00r a răspuns:

Bea cafea tare sau plimbate pe afara la aer rece

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Evitând alcoolul.

| Clorox explică (pentru FloareaSoarelui96):

Cum am mai zis, e prea tarziu...