| Paine2222 a întrebat:

Cu ce trece mahmureala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu suc de portocale sau cu bere.

| OnuOnulică a răspuns:

Cu muraturi.

| Sociopat a răspuns:

Zeama de varza.

| Axys a răspuns:

Cu zeama de muraturi

| RockNbeer a răspuns:

Cu vodka

| junkyx a răspuns (pentru RockNbeer):

Îmi place soluția ta

| Carmen100 a răspuns:

Cu zeama de varza si multa apa

| HaKa93 a răspuns:

Zeama de varza sau cu bere happy

| andru10best a răspuns:

Stiu ca iti este greata mare ziua urmatoare, dar mancarurile grase (oua, carne, cartofi prajiti, etc.) absorb alcool care ti-a ramas in organism.
O zi usoara!

| PsychologistT a răspuns:

Cafea cu lamaie.

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Cu zeama de varza.

| Carrtof a răspuns:

Muraturi,portocale,grepfrut