| marianpredoi a întrebat:

Cum fac 5000 de prieteni pe facebook? nu sa trimit eu cereri doar sa primesc cereri. exista vreun program hack de cereri nu conteaza sa fie arabi,francezi, spanioli etc.dar sa primesc cereri

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Si pentru ce sa ai 5000 de prieteni de toate natiile : chinezi, arabi, japonezi laughing sa te dai smecher?
Eu am 1700 de prieteni pe facebook si crede-ma ca am prea multi!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Şi la ce o să te ajute chestia asta? laughing sunt numai dezavantaje...şi nu, nu există aşa ceva.

| soloangel01 a răspuns:

De ce ai vrea atatia prieteni, mai ales ca nu ii cunosti?

| SimpleIsCool a răspuns:

Trimiti cereri, dar vei lua bloc o perioada,
exista si programe ilegale, dar nu vei fi mai popular daca ai atati prietenibig grin

| AgentBomboana007 a răspuns:

Mama, dar nebunia dupa like-uri va inebuneste pe toti. ceva gen: vreau un LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE...
nu conteaza cati prieteni ai pe facebook, conteaza cine iti este prieten in realitate. nu se stie cine are acel cont de facebook care tocmai ti-a dat cerere. de ex poate sa fie un fot, criminal, violator in serie... ce vrei u.
nu poti avea incredere in nimeni de pe retelele de socializare. daca u vrei prieteni. bafta in cautarea lor!

| Robieski a răspuns:

Pai nu exista laughing trebuie sa trimiti tu cereri si dupa un timp cand vei multi vei primi si mai multe cereri...