| angryme a întrebat:

Cum fac capsuni? ca nu gasesc! crying

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Esti pe-un joc si nu te descurci?
Daca de joc e vorba, cauta categoria potrivita si reposteaza intrebarea.
Daca insa vrei capsuni cu obrajii buni ( de alea de papa) nu dispera, e drept ca alea de primavara s-au cam dus, dar au aparut deja capsuni din alea remontate, cu 2 recolte pe an, eu ieri am cumparat de la piata, direct de la producator sau cum s-o zice...fff buuuuune happy

| Jipa95 a răspuns:

Cum faci rost? Pai ai cam disparut din piete, singurele locuri unde ai mai putea gasi sunt in supermarketuri, Cora, Auchan, Billa.

| elyfel a răspuns:

Capsuni reale, virtuale? De care?