| MonkeyBoy a întrebat:

Cum fac la Google Chrome sa-mi deschida cu Google nu cu pagina de pornire de la Chrome?

Răspuns Câştigător
| BatManPS a răspuns:

Atunci un fel de lista un patratel cu randuri happy

8 răspunsuri:
| MonkeyBoy explică:

Nu gasesc unde scrie ''optiuni''!

| BatManPS a răspuns (pentru MonkeyBoy):

In dreapta sus e un fel de cheie big grin

| MonkeyBoy explică (pentru BatManPS):

Nu imi apare.

| BatManPS a răspuns (pentru MonkeyBoy):

Atunci un fel de lista un patratel cu randuri happy

| ACAB1312 a răspuns:

Dai la optiuni si scrie undeva acolo: Modifica pagina de pornire sau ceva de genu si scrii acolo: www.google.ro
Funda?

| cristiiiiiii a răspuns:

Optiuni-modificare pagina de pornite. apoi pui tu acolo adresa

| danyshatAT a răspuns:

Optiuni apooi modoficare pagina de pornire apoi in caseta pui www.google.ro ca pagina de pornire

| BatManPS a răspuns:

Du-te la optiuni : Modifica pagina de pornire daca il ai in engleza Change homepage si scrii : www.google.ro Funda? :)