| ancuta96 a întrebat:

Hei folosesc google chrome dar cand dau sa il deschida ca pagina de pornire imi apare Babylon Search ce sa fac ca pagina de pornire sa fie google. FUNDA SI VOT :*

3 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Http://maxthon-browser.findmysoft.com/download/
instaleaza acest browser si nu iti mai trebuie program, are si interfata in limba romina este simplu rapid si bun, te va uimi sunt sigur, daca ai neclaritati te rog contacteaza-ma

| FlyJack a răspuns:

Sus, dreapta colt ai trei linii, dai "Meniu Chrome", dai pe el -> Setari -> Dai un pic mai jos unde scrie "Cautari" si acolo setezi in loc de Babylon, google sau ce vrei tu. Dar, poti sa dezinstalezi babylon din c happy

| Mihaita21 a răspuns:

Te duci la settings sau setari daca e in romana din meniul ala din dreapt(cele 3 liniute) si cauti sectiunea "La Pornire" apoi selectezi ultima varianta si scrii www.google.ro OK si gata. :D