| k3nzorr a întrebat:

Cum fac sa dau niste Euro unui prieten de pe telefonul meu pe al lui daca eu sunt in reteaua Vodafone la Abonament?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Suni la *120# si dai "Transfera credit", apoi "Ofera credit".
Mai multe vezi aici http://lanoapte.ro/2011/07/cum-transfer-credit-pe-o-cartela-vodafone/
Sau:
Pasul 1 :Tasteaza *100#...apeleaza.
Pasul 2:Ti se va deschide o fereastra cu mai multe ..Cauti Transfer Credit ...intri..ti se va cere sa bagi suma care doresti intre 4-32 euro...
Pasul 3:Trebe sa bagi parola...care este... Ultimele 4 cifre din CNP`ul abonatului.
Pasul 4:Bagi numarul de telefon pe care vrei sa faci transferul...
Pasul 5:Confirmarea...si vei primi mesaj
O seara buna!