| MyyyNamee a întrebat:

Cum fac sa nu ma mai trezesc in timpul somnului noaptea?

6 răspunsuri:
| sebycfr a răspuns:

Inainte de somn ai putea sa meditezi vreo 10 minute... ajuta foarte mult!

| OnuOnulică a răspuns:

Iti recoamand sa iei pastile de somn cateva zile...pana se invata organismu. Adica pana te mai odihnesti tu putin apoi o sa incepi sa te trezesti normal.

| AtateaConditii a răspuns:

Inainte sa te culci, alearga in frig pana nu mai poti.

| grab a răspuns:

Exercitii fizice pana simti ca te lasa puterile. daca nu merge, vezi ca e la plafar un cei din talpa gastii si sunatoare si tei parca. cica dormi bine din ele.

| Sociopat a răspuns:

Cat timp dormi tine-ti mana intr-un lighean cu apa.

| nico2013 a răspuns:

Bea lapte cald inainte de culcare si date cu niste ulei de portocala pe cap sau de lavanda intreaba la plafar