| ANONIMAAA37 a întrebat:

Cum fac sa nu mai merg incruntata pe strada? Adica toata lumea imi spune ca stau incruntata si chiar asa e, dar asa sunt obisnuita.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
De ce acorzi importanta unui lucru atat de nesemnificativ?
Mergi cum vrei, nu ai treaba de ce spun altii daca tu te simti bine in pielea ta.
Si de ce mergi incruntata?
Mergi relaxata.
Expresia fetei sa fie veseala, nu incruntata si sa emane melacolie.

| PersonajFictiv a răspuns:

Incearca sa controlezi asta, sa nu mai mergi incruntata ci cu muschii relaxati, faci asta constient de mai multe ori pana scapi de obiceiul de a merge incruntata.

| Caro34 a răspuns:

Ce iti doresti cel mai mult? Cand mergi, gandeste-te ca ai ceea ce iti doresti. Asculta muzica, vizionează macar o data-n zi un video cu glume sau vezi poze amuzante; e imposibil sa mai fii încruntata! Numai bine!

| Miha201714033 a răspuns:

Mie la fel imi spun asta, inca foarte des, mi se mai spune ca merg si cocoșată...acum ma stradui sa nu iau persoanele in seama, sa imi mentin postura dreapta, dar cu incruntarea......incearca sa gandesti pozitiv, la o bucata de tort,,, la o pisica simpatica..etc. chiar functioneazawinking