| Iasmina12345 a întrebat:

Buna,imi poate spune si mie cineva daca a trecut prin asta de ce cand merg pe strada mereu parca totul in jurul meu e ireal si ametesc si parca simt ca pic din picioare mi-e frica sa mai merg undeva, nu ma pot concentra pe nimic.Si cand stau in casa uneori parca totul in jurul meu e ireal, nu ma pot concentra pe nimic, mi-e frica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| M2gd2R a răspuns:

Am avut simptome asemănătoare, fiindcă aveam anemie feriprivă. Și oboseala poate duce la asta.

| Iasmina12345 explică (pentru M2gd2R):

Dar eu ma odihnesc dar am starile astea permanent si mai ales ca numai pot merge niciunde

| M2gd2R a răspuns (pentru Iasmina12345):

Atunci cere ajutorul medicului. Fă-ți analize, cu siguranță vei găsi cauza.

| Iasmina12345 explică (pentru M2gd2R):

Mi am facut analizele si totul e perfect