| Catrice a întrebat:

Cum faci sa te relaxezi ca sa adormi cat mai repede si mai bine?

42 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu fac miscare seara.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai întâi să fii obosit.

| Celcestietot a răspuns:

Nu folosesc cu ochii vreun device înainte și îmi este bine așa.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mă miram că n-a zis nimeni sex, dar apoi mi-am amintit că-s pe TPU laughing))).

| Catrice explică (pentru supadeceapa):

Asa e cand esti in locul greșit laughing

| CleanHeart a răspuns:

Asculti muzica de ploaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baie fierbinte, adormi instantaneu.

| Bruno92 a răspuns:

Prin epuizare psihica si fizica

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Merge și cea psihica?

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, desi daca esti fizic obosit rau automat esti si psihic.
Un masaj relaxant si meloterapie e cheia somnului linistit. happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Nu știu, mie nu mi se întâmplă asta happy.
Meloterapia și masajul mergwinking.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Depinde, e fain sa ai o sotie care se pricepe.
Pai eu am lucrat in constructii si stiu cum e, lucram 17 ore le zi.
Nu iti mai vine sa intri nici le TPU dupa o astfel de munca.happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Ar fi fain tongue, ea să îți mai facă ție și tu ei smug laughingwinking.
Am înțeles, ești un om harnic, bravo ție că ai rezistat 17 ore pe zi cool! Cred că erai obosit psihic și când intrai în casă, niciun TPU, direct patul!

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Sunt un om sincer nu prea ma omor acum cu munca din cauza depresiei happy
Inainte da, imi dadeam mereu interesul sa imi caut de munca.
Si am lucrat cateva luni 10-17 ore pe zi, eram palid la fata. Mereu dupa ce faceam dus parca renasteam ca pasarea Phoenix '

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Astept si eu ca astia femeia robot rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Poate treci tu peste depresie, fi optimistwinking.
Măcar ai muncit, nu ca nenumărate alte persoane care așteaptă să primească bani degeaba.
Ca pasarea Phoenix, dar miracolul este că nu îți pierdeai amintirilewinking laughing.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Faci rost de o soție umană, și de una robot, iar așa devii sultan cool.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

rolling on the floor ca de obicei magistral laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Hehe, magistraliwinking laughing cool

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Recunoaste ca ti ar placea un masaj din partea englezoaicei? laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Nu arată rău, doar că este ea mai neîmblânzită, ai văzut și tu laughing. Cui nu i-ar place smug raised eyebrows

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Tu ai încercat ceva cu ea?

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da e faina rau tipa laughing
Ai tu ac de cojocul eiwinking
Sper sa revina, e naspa TPU fara ea

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, o intalnire la un cinema happy
laughing
Acum oricum sunt inchise...

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

O pun eu la punct, îi arăt cine este șeful, ca de fiecare datăwinking laughing. La fel și în cazul tău, că doar am lucrat și împreună la aceasta situație, incident laughing cool. Poate că s-a reîncarnat, dar a fost mai cuminte de data aceasta, cine știe :Ohee hee.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Cinemaul de la mine de acasă nu este închis thinking rolling on the floor. La o terasă și apoi o aduci la cinemaul tăuwinking.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

happy posibil, doamne ajuta!

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Kinky mind laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Întotdeaunawinking. Ne va da de munca dacă o descoperim, așa că, să fii pregătit happy laughing.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Dar asta este tot din cauza ei, nu sunt eu vinovat rolling on the floor

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

rolling on the floor

| Catrice explică (pentru Bruno92):

Ce englezoaică ma?

| Bruno92 a răspuns (pentru Catrice):

Eh si tu acum happy

| Catrice explică (pentru Bruno92):

Eh si tu... am pe una in minte si vreau sa stiu daca ne gândim la aceeași persoana.

| Bruno92 a răspuns (pentru Catrice):

Daca imi aduci cozonac din bucovina iti spun

| Catrice explică (pentru Bruno92):

Eeee ce să-ți zic amu tot TPU știe de unde sunt. Nu, nu dau.

| Superior a răspuns (pentru Celcestietot):

Cea psihica poate uneori conduce la nervi, adica adrenalina, adica somn intrerupt toata noaptea happy
Apropo, mi-ai adus aminte de anime-ul ala trist, Akame ga Kill! sad

| Celcestietot a răspuns (pentru Superior):

Se poate si asa happy.
Akame ga Kill, trist, dar macar priveste partea buna, a mai ramas cineva in urma lor happy.
Nu am citit manga AOT, am o mica idee despre ce va urma, dar sunt curios cum va fi finalul animat, practic al show-ului big grin.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Cum se face că erai pusă ca fată și acum te-ai trecut masculin?

| Catrice explică (pentru GulubuntzBudulush):

Hmm nu stiam ca am fani happy

| Ivory11 a răspuns:

Ba, eu adorm cu tv-ul deschis, ma uit la el pana adorm si il programez sa se inchida

| onematurus a răspuns:

Trebuie sa fii obosit. Poti clipi de 40 de ori incontinuu ca sa poti obosii mai repede.