| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cum iese biletul de obicei cand pariati? Castigator sau Necastigator? Mie imi iese de obicei Necastigator din pacate. Vouă cum vă ies biletele de la pariuri?

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ai sanse nespus mai mari, statistic vorbind, sa ai parte de un accident de masina decat sa cistigi la pariuri. Interesant e ca nu te temi de accident, insa la pariuri indraznesti sa crezi ca se poate cistiga ceva.

| AFR81 a răspuns:

Daca joci multe meciuri, precum eu si multi altii, cu siguranta un numar covarsitor de bilete va fi necastigator, iar cand, in sfarsit, vei prinde unul, nu iti vei recupera suma pariata pana atunci. Sanse mari sa fii pe profit ai atunci cand joci cate un eveniment, maxim 2 cu sume mari. Asta daca esti si priceput.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Toate sunt cistigatoare! Cum reusesc? Foarte simplu. In fiecare zi ma gindesc ca joc un bilet de 100 RON. Dar nu il joc. Deci cistig nu mai putin de 3000 RON LUNAR! Incearca si tu!