| Catalin235 a întrebat:

Nu stiu daca este categoria buna, dar trecem peste. Eu sunt minor si bag la pariuri. De obicei imi baga tata biletele si tot el scoate castigul, dar el este plecat si vine peste 3 zile. Cum pot revendica castigul de pe bilet? Stiu ca este valabil o luna biletul, dar expira cu o zi inainte sa vina tata.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Poate sa mearga oricine are peste 18 ani.

| mngzx a răspuns:

Ce castiguri, wei? poate vrei sa zici pierderile. Tatal tau pune biletele si tu le arunci la cos laughing))))

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Poti sa rogi pe cineva care are peste 18 ani sa mearga sa scoata castigul. Nu e neaparat sa mearga tatal tau, tu poti sa scoti banii de pe aplicatie pe card, daca ai aplicatie. Dar daca e bilet trebuie cineva care are peste 18 ani sa mearga.