Zbenguici
| Zbenguici a întrebat:

Cum ii calificati pe cei care atunci cand le dati un raspuns bine argumentat, bazat pe logica si dovezi, acestia va noteaza cu STUPID SI NEFOLOSITOR?

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Ii ignor, nici macar nu ma obosesc sa le intorc stupidul (pentru ca da, stiu cine ma urmareste, cu votul in mana).
eu nu votez decat atunci cand e prea aberant raspunsul.
nu ma mai deranjeaza, atata timp cat am adus argumente in sustinerea punctului meu de vedere.
daca as fi votata cu "inteligent "din partea lor, ar fi o problema rolling on the floor pentru ca ei au alte notiuni despre inteligenta rolling on the floor

40 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Inseamna ca ei nu recunosc ca acel raspuns este unu stupid.happyInseamna ca sunt nesimtiti si ca ar trebui sa inteleaga ca nu trebuie sa dea raspunsuri fara sa gandeasca.happy

cami
| cami a răspuns:

Presupun ca inca nu au ajuns la un nivel destul de ridicat, si de aceea voteaza asa. dar, data fiind aceasta cauza, se iarta.laughing

| elena a răspuns:

Stupizi si nefolositori.

Zbenguici
| Zbenguici explică:

@ Bro, tocmai de aia si intrebarea mea...winking

mira
| mira a răspuns:

Neseriosi. Mira

Shin
| Shin a răspuns:

Multora nu ne convin raspunsurile bine argumentate si bazate pe logica pe care le dai happy Oricum multi pun intrebari la misto. si trateaza raspunsurile subiectiv.
Numai bine, Shin.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Eu zic ca merita ignorati. Faptul ca nu-i bagi in seama, s-ar putea sa-i doara mai rau decat orice invectiva. Parerea mealaughing

| Ben. a răspuns:

Amuzanti.

| moonY a răspuns:

5? eu am avut 18 in 2 secunde rolling on the floor

| moonY a răspuns:

Bro, nu ti'am spus ca visul meu e sa ajung in top?
criticul, altii colectionau guma turbo si tu iti investeai banii in pupicurile ei?

| moonY a răspuns:

Christian, oamenii astia de care vorbesti, au ceva creier, ne respectam reciproc, iar intre noi nu este o relatie sclav-stapan, dar tu nu poti intelege, pentru ca asta e singura relatie pe care o cunosti!
pe viitor te rog sa te abtii, pentru ca am evitat de multe ori sa-ti intorc jignirile, dar daca vei continua in felul asta, nu'mi ramane decat sa te tratez la fel.

| ioanaa a răspuns:

Ce sa zic. daca nu arat si nu gandesc ca o anumita persoana si o contrazic. automat imi iau stupid sau nefolositor. Da ce sa-i fac, nu ma agit pentru asta, am altele pe cap mai grave decat niste simple voturi date aiurea.

| dulshe a răspuns:

Mda sunt unii care nici macar nu se uita la ce da si da mereu STUPID, altii nu le place raspunsul pentru ca ei cred alcv nu ce crezi tu, in fn, exista fel si fel de oameni atat pe TPU cat si in rest

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pai nu conving argumentele... laughing
Oricum problema asta este de mult timp pe TPU. Eu am avut STUPID si NEFLOSITOR intr-o perioada chiar si la intrebarile deja premiate. Dupa ce mai multa lume a patit la fel Adminiii s-au gandit sa modifice si raspunsul premiat sa nu mai poata fi votat nicicum. Din moment de a fost premiat probabil ca a fost si folositor si inteligent...
Am observat ca de cele mai multe ori nu cei care pun intrebarea dau aceste "note" ci cei care citesc ulterior... sau raspund si ei.
Este adevarat ca multi sunt sensibili fata de Anna. Sunt convinsa ca nici Annei nu-i convine, dar asta e - are fANNA Club.
Parerea mea este sa nu va consumati. Daca tu raspunzi bine esti cu sufletul impacat, cel putin asa sunt eu.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

De acord cu Bro, Rroxi43&co...si eu am vazut ca anna e votata obsesiv la orice raspuns cu folositor, amuzant&co si noi ceilalti, care am raspuns la aceeasi intrebare primim stupide si nefolositoare.
Calificare:Catelusi balosi si retarzi!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Votati-o in continuare...si scutiti-ne! D'aia nu mai puteam eu de voi si de anna aia a voastra...laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

rolling on the floor))rolling on the floor))Ce le-ai zis-o...Bv Criticule! Meriti votul meu! sa le facem in ciuda!rolling on the floor

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Mda... e clar...sunteti incoltiti! Hahahaaaaaa!''hotii striga hotii'' vb lui bizzare!

| Mya a răspuns:

Bro, recunosc ca m-au amuzat foarte tare stupizii pe care i-ai luat dupa ce ai contarzis-o pe Ana!hee hee

Si in final, din cate observ, nimeni nu da... dar cum se face ca tot apare cate un "stupid"? thinking
Daca ala nu e de acord, celalalt nu...atunci cine'i da? tongue

| Dl.Inginer a răspuns:

Dar cum ii calificati pe cei care o urasc pe Anna si o voteaza stupid; a orice raspuns? Stai linistiti, nu mai sariti ca arsi, ca si Anna primeste de la voi o groaza de stupizi, da ea nu e asa afectata cum sunteti voi! So foarte bine face, ca eu si altii o sustinem.pentru ca ce faceti voi e nedrept.Si o votam pe buna dreptate, nu da raspunsuri stupide si noi ii dam inteligent. N-avem noi voturi de inteligent cat merita sa primeasca! Nu mai fiti copii, maturizati-va ca Anna nu se impiedica de cei 4-5 stupizi pe care-i dati la fiecare raspuns!

| DenissaDeea a răspuns:

Pai fiecare e liber sa gandeasca dupa logica si sa voteze cu generozitate dupa preferinta, ca e sau nu justificat un raspunsu votot''stupid/nefolositor'', la intamplare sau la alegere, multi voteaza la raspunsuri din distractie sau din simpatie.

| greg a răspuns:

Nu ma deranjeaza, atat il duce capul sau poate are o versiune mai buna.

| christian a răspuns:

Doamne Dumnezeule, ce puerili sunteti! Va cramponati in niste calificativerolling on the floor! Cei care au comentat sa va fie rusine, ca stiti foarte bine ca o votati pe anna cu stupid la greu, nu mai faceti pe mieluseii! Rautaciosilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta spun si eu de atita vreme si in loc de un raspuns pertinent, ma trezesc cu "stupid". Deja e penibil. Cine contrazice un raspuns al Annei este votat stupid. Deja observ ca nici nu se mai citesc raspunsurile. Se dau stupide la kilogram fara sa se stie despre ce se discuta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sta lumea la cotitura...cand e de un stupid sau nefolositor...iti apar 5 deodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se stie cine da stupide.Se stie si cat ii duce capu'. n'are rost sa repet.
Eu cel putin am renuntat de ceva vreme sa dau stupid si nefolositor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moony faci colectie de stupide? Incet dar sigur, ajungi sa ne depasesti pe toti rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Bro-stii cum e Anna pentru astia? Aveam eu o amica cand eram mai mici si cerea 5 lei pentru un pupiclaughing)asa e Anna... da-ti stupide si ma intalnesc cu voirolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rautaciosi, naivi.Lumea e mare si plina cu...trebuie sa acceptam asta.Eu nu inteleg lucrul asta...nu le convine lor ca esti crestin sau ca esti rocker sau mai stiu eu ce dar raspunsul este bine argumentat pac stupid ca esti rocker.Nu e bine